Wiosną nagrody rosną! Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka… okazja na korzystne ulokowanie środków w kolejnej odsłonie promocji Spółdzielczej Grupy Bankowej. SGB po raz kolejny zaprosił nas do współpracy przy przygotowaniu komunikacji. Agencja reklamowa HANDS, po akcji dla wiosennej edycji lokat promocyjnych, opracowała świeżą koncepcję produktu na lato.
Wiosną – w otoczeniu motyli i soczystej wiosennej zieleni przeplatanej żółtymi mniszkami lekarskimi – zachęcaliśmy do lokowania środków na depozycie bankowym i lokowania się w nowym aucie. Latem, z pomocą czujnej i bystrej czapli, gorąco polecamy letnie łowienie nagród.

Jak to zwykle bywa w branży, jako szanująca się agencja marketingowa, zaczęliśmy od szerokiego oglądu sytuacji. Aby sprawdzić, co się dzieje dokoła, trzeba wykonać pełen, liczący 360 st., obrót.
Dni kilka w kółko pytaliśmy i dociekaliśmy, do kogo będziemy mówić. Sprawdziliśmy, co u konkurencji w trawie piszczy. Na okrągło myśleliśmy, jak stworzyć skuteczny koncept. Wreszcie sprawy przybrały dobry obrót i w konsekwencji powstały  koncepty na wiosnę i lato. Postawiliśmy na wyeksponowanie puli nagród, z samochodami w rolach głównych. Podkreśliliśmy, że do udziału w tej promocji upoważnia lokata w wysokości  500 zł, a każde kolejne pół tysiąca to nowa szansa na nagrodę – m.in. skuter, rower, tablet, sprzęt AGD czy RTV.

Wsparcie promocyjne, jakie włożyła w ten projekt nasza agencja reklamowa, objęło nie tylko pomysł i kreację, lecz także przygotowanie do druku wszystkich materiałów promocyjnych: plakatów, dyspenserów, ulotek, woblerów i siatek wielkoformatowych. Napisaliśmy, zaprojektowaliśmy, wpasowaliśmy wszystko w odpowiednie nośniki tak, by Klient był zadowolony. Wszak jego zadowolenie najwyższą wartością jest i basta! O tym doskonale wie również SGB, który – jak mamy nadzieję – usatysfakcjonuje swoich Klientów atrakcyjną promocją!

Sprawdźcie nas, jak sprawdziło i zaufało nam SGB. Jesteśmy dla Was w wielu obszarach – branding, retail, event, projektowanie stron www. Zapraszamy do współpracy.