Kiedy jeszcze modne były analogowe dedykacje, czyli zwyczajny, odręczny wpis do książki lub pamiętnika, do popularniejszych należał  aforyzm traktujący o nauce, potędze i kluczu: „Chcesz być czymś w życiu, to się ucz, abyś nie zginął w tłumie. Nauka to potęgi klucz. W tym moc, co więcej umie”. Z całą pewnością wzięli go sobie głęboko do serca studenci  MBA – Poznań Atlanta – najbardziej prestiżowego kierunku managerskiego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Władze uczelni uznały, że absolwentów dwuletnich studiów podyplomowych tego kierunku z najwyższymi notami  warto nagrodzić w szczególny sposób, bo ten rodzaj inwestycji w samorozwój i podnoszenie kwalifikacji oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem menadżerskim  z innymi są bezcenne. Nasza agencja reklamowa została zaproszona do współpracy przy zaprojektowaniu statuetki dla najlepszych absolwentów oraz przygotowaniu i realizacji certyfikatu ukończenia studiów. Zaproponowaliśmy również gadżet, który otrzymują osoby rozpoczynjące studia MBA Poznań-Atlanta.

Agencje reklamowe stają przed różnego typu wyzwaniami, które wymagają nie tylko kreatywności i wiedzy, lecz także znajomości najnowszych trendów w projektowaniu i realizacji.  Designerska, a jednocześnie prosta w formie i elegancka statuetka MBA GIANT 2017 to efekt pracy naszego zespołu graficznego. Ma ona formę prostopadłościanu złożonego z trzech elementów. Wykonana została z połączenia szkła barwionego i kryształu. Wytworna i uniwersalna czerń doskonale współgra z minimalistycznym i gładkim, lecz efektownie lśniącym kryształem. Na przezroczystej powierzchni, po obu stronach statuetki,  znajdują się grawerowane techniką 3D aplikacje – jedna z nazwą prestiżowej nagrody, a druga z nazwą uczelni i logo projektu MBA Atlanta-Poznań. W eleganckiej teczce każdy absolwent w otrzyma również zaprojektowany i wykonany przez nas certyfikat ukończenia studiów.

Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym przy projekcie statuetki i certyfikatu MBA Poznań-Atlanta to zadanie, które agencja reklamowa HANDS wykonała z zaangażowaniem i przy udziale całego zespołu. Aby wykonać je z jak najlepszym efektem, zrobiliśmy szczegółowy research, zapoznaliśmy się ze specyfiką kierunku MBA i podczas intensywnej burzy mózgów wybraliśmy najciekawsze pomysły. W rezultacie powstał projekt, który zyskał nie tylko uznanie wszystkich biorących udział w pracach, lecz – co najważniejsze – naszego Klienta. Jesteśmy dumni, że wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu i mamy nadzieję, że absolwenci MBA z dumą będą prezentować swoją statuetkę i certyfikat w eksponowanym miejscu. Liczymy też na to, że studenci rozpoczynający „podyplomówkę” MBA obdarowani gadżetem – piórem i ołówkiem renomowanej firmy – będą efektywnie korzystać z przydatnych przyborów.

Agencja reklamowa HANDS zaprasza do współpracy. Jesteśmy dla Was w wielu obszarach – marketingu, reklamie, eventach i retailu. Zapraszamy do współpracy.