Żeby dobrze się warzyło, trzeba wyważyć, jak się do tego przygotować i zaaranżować miejsce, w którym w każdej sekundzie, minucie, godzinie ważą się losy złocistego napoju z pianką. W miejscu, gdzie znajduje się kadź kleikowa, musi być dostęp do półproduktów piwnych, czyli słodu, wody i chmielu. To dzięki właściwemu dozowaniu chmielowy trunek ma odpowiedni smak, konsystencję i wygląd.

Dla Kompanii Piwowarskiej w ramach działań projektowo-aranżacyjnych nasza agencja marketingowa przygotowała nowe, wysoce funkcjonalne i estetyczne ekspozytory na surowce do produkcji piwa. Wykonaliśmy je z odpowiednich materiałów, rozplanowaliśmy ich optymalne rozmieszczenie  i zamontowaliśmy w miejscach o łatwym dostępie w pobliżu kadzi kleikowej, aby wszystko działało bez zarzutu.

Kolejny etap zlecenia od Kompanii Piwowarskiej również dotyczył materiałów POS. Browar zaprasza zwiedzających do Centrum Wycieczkowego Lecha i zachęca do zapoznania się  niezwykle ciekawą historią wielkopolskiego piwowarstwa. Znajduje się tu także pub firmowy, w którym można skosztować różnych warek. Banner 3D, który znajduje się przed wejściem do pubu, został przygotowany przez naszą agencję. Umieściliśmy go w podświetlanej ramie i zamontowaliśmy w dogodnym miejscu.

Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyczyniły się do jeszcze sprawniejszego działania w aranżowanej przestrzeni i promocji miejsca. Mamy bogate doświadczenie w wielu obszarach marketingu i reklamy i sprawnie działamy zarówno w koncepcjach, projektowaniu i realizacjach. Zapraszamy do współpracy.