Hands agencja reklamowa

Zarządzanie marką

Agencja reklamowa dla wzmocnienia marki

Umiejętne zarządzanie marką to kluczowy element skutecznego marketingu. Całej naszej pracy przyświeca idea lovemarks, zgodnie z którą klienci przywiązują się do wybranych i do pożądanych brandów. Wyróżniamy marki na tle konkurencji dbając o ich komunikację z odbiorcami.

W grupie reklamowej Hands proponujemy:

  • corporate identity (w tym projektowanie logo, branding, zmiany wizerunku),
  • kampanie reklamowe (wizerunkowe i wizerunkowo-sprzedażowe),
  • kampanie internetowe (w tym projektowanie stron www),
  • komunikację 360 stopni,
  • komunikację B2B i B2C,
  • strategie komunikacji.

Marka dla klienta

Rozumiemy, że każda agencja kreatywna, która konsekwentnie wzmacnia rozpoznawalność marek, skutecznie pomaga klientom odnieść prawdziwy sukces rynkowy. Nasza agencja marketingowa nie tylko trafnie określa cele wizerunkowo-sprzedażowe, ale też dba o spójną i dobrze zaprojektowaną kreację. Wykorzystując marketing bezpośredni tworzymy systemy identyfikacji marek oraz kampanii reklamowych, wspierane dobranymi do odbiorców komunikatami. To przede wszystkim takie budowanie wizerunku, które zwiększa świadomość marki wśród klientów, co pozwala na identyfikację produktów lub usług oraz wywołuje pozytywne skojarzenia i przywiązanie. Tylko agencje reklamowe, które dbają o każdy z elementów brandingu swoich klientów, mogą mówić o skuteczności przekazu.

Wypromuj swoją markę

W oparciu o ambient marketing tworzymy niebanalne reklamy internetowe oraz inne materiały filmowe, z myślą o efektownej promocji firmy. Przygotowujemy oryginalne stoiska wystawiennicze oraz realizujemy projekty, które zmieniają wizerunek firmy. Ukazują ją jako otwartą na klientów, odpowiadającą na ich potrzeby, co powoduje wzrost zaufania i zwiększa rozpoznawalność marki.