Agencja reklamowa a sprawa urzędowa

Urządzić wszystko tak, by pasowało, nie zacinało się, nie zgrzytało i chodziło jak w zegarku to wielka sztuka. Takim wielkim urządzeniem jest miasto.  W tym skomplikowanym mechanizmie wszystko tak należy zaprojektować, by po uruchomieniu pracowało sprawnie. A że co jakiś czas należy coś poprawić lub ulepszyć, wie chyba każdy. Urząd Miasta Poznania postanowił usprawnić ruch na drogach stolicy Wielkopolski, a do współpracy w komunikacji przy tej szczytnej akcji zaproszona została m.in. agencja reklamowa HANDS. Tym sposobem staliśmy się częścią projektu obejmującego wszystkie kraje europejskie, a promującego ideę transportu zrównoważonego.

 

Agencja marketingowa a sprawa transportowa

Transport zrównoważony to nie takie hop-siup, jak do auta wsiadł i wysiadł! To taki sposób zaplanowania środków komunikacji i taras przejazdu, by dojechać w optymalnie najkrótszym czasie na miejsce, bez stania w korkach, z jak najmniejszą szkodą dla środowiska i infrastruktury miejskiej oraz z uwzględnieniem wpływu na nasze samopoczucie, zdrowie i komfort innych użytkowników ulic i innych ciągów komunikacyjno-pieszych. Ufff! Tyle tu założeń, że można się w tym gąszczu zaplątać, jak na estakadzie w azjatyckiej stolicy. Ale nasza agencja reklamowa, której Poznań jest bliski jak to tylko bliską może być mała ojczyzna, jak zwykle stanęła na wysokości zadania.

 

Agencja kreatywna i odjazdowe pomysły

Koncepcji cała sieć, a każda z nich szeroka i przejrzysta jak autostrada. Pomysł, big idea, hasła, propozycje wydarzeń, KV, ulotki, przypinki, opaski odblaskowe, koszulki i cała oprawa eventów towarzyszących to nasza sprawka. A wszystko to trzeba było zrobić sprawnie, jak sprawny powinien być ruch miejski, w którym dla każdego jest miejsce – pieszego, rowerzysty, pasażera komunikacji publicznej i kierowcy auta. Przysiedliśmy z sercem, życzliwością i oddaniem do kampanii „Przesiądź się” i cieszymy się wielce z efektów naszej pracy. Mamy nadzieję, że między innymi dzięki pracy, jaką w projekt włożyła nasza agencja reklamowa, w transporcie w mieście Poznań zapanuje zdrowa równowaga.

Sprawdźcie nas, jak sprawdził i zaufał nam po raz kolejny Urząd Miasta Poznania. Jesteśmy dla Was w wielu obszarach – branding, retail, event, projektowanie stron www. Zapraszamy do współpracy.