W ubiegłą sobotę 16 września wszyscy Poznaniacy mogli być świadkami naszej pracy. Dlaczego? To właśnie nasza agencja reklamowa zajęła się organizacją eventu ZTM Poznań Przesiądź się! Zadbaliśmy o to, aby nikt nie zaznał ani chwili nudy, a osoby z branży doceniły wydarzenie, jako dobrze przeprowadzony event marketing.

Na pewno jesteście ciekawi, co działo się w trakcie samego wydarzenia? Nie będziemy trzymać tego przed Wami w tajemnicy! Event został podzielony na kilka stref zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Wszystko po to, aby o wydarzeniu było naprawdę głośno! Wspięliśmy się na wyżyny event marketingu, aby w każdej strefie działo się coś ciekawego, a wręcz… niespodziewanego.

Pierwszy przystanek to linia tramwajowa nr 14/15, której pasażerowie mieli okazję wziąć specjalną lekcję dobrego wychowania w środkach transportu miejskiego. Zabawy i humoru nie brakowało, ponieważ „nauczycielami” byli członkowie przemiłego gangu motocyklowego.

Numer 2 w naszych przystankach to prawdziwa perełka event marketingu – ambient! Grupa aktorska zorganizowała specjalne, interaktywne przedstawienie, w którym nawiązywała do idei „przesiadania się” – widzów nie brakowało! Zwieńczeniem całej akcji było odśpiewanie specjalnie napisanej na ten event piosenki „Przesiądź się”, której autorem jest Artur Kamiński.

Most Teatralny to miejsce, w którym pasażerowie poczuli się wyjątkowo. Na Poznaniaków wysiadających z tramwajów czekał czerwony dywan oraz orkiestra, która przygrywała wysiadającym. Prawdziwe urozmaicenie podróży!

Rondo Kaponiera zamieniło się w strefę relaksu, a obszar obok Starego Marycha w specjalna strefę fitness na świeżym powietrzu.

To nie koniec – zwieńczeniem eventu była gra miejska. Na uczestników czekał szereg zadań, takich jak budowa kasownika  lub rowerowa sztafeta. Wygrała drużyna Geniuszy, a ich nagrodą były bilety miesięczne dla wszystkich członków zespołu!

Sami widzicie – event marketing mamy opanowany do perfekcji! Świadczą o tym uśmiechnięte buzie uczestników wydarzenia ZTM Przesiądź się!