14 grudnia ubiegłego roku był dniem, w którym agencja reklamowa Hands współorganizowała uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska. Innowacyjni dla Wielkopolski”, które odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Ten wyjątkowy wieczór swoją obecnością wzbogacili pochodzący z naszego regionu przedstawiciele nauki, biznesu, mediów oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Konkursu „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” został zorganizowany w celu promocji innowacyjnych produktów i usług, upowszechniania wielkopolskich inteligentnych specjalizacji oraz budowy świadomości gospodarczej Marki Wielkopolski. Nagrody wyróżniają wielkopolskie przedsiębiorstwa, które zaproponowały stosowania nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach, a następnie wdrożyły je w praktyce.

Jaki był nasz wkład w organizację tego wydarzenia? Jako doświadczona agencja eventowa zostaliśmy poproszeni m.in. o zbudowanie sceny, na której wręczano nagrody, zapewnienie jej oświetlenia, a także nagłośnienia. W związku z tym, że gala odbywała się w holu budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, który stanowi dużą, otwartą przestrzeń, zapewniliśmy gościom odpowiednie ogrzewanie. Nie zapomnieliśmy również o wygodnej wykładzinie, która nadała przestrzeni przytulniejszego charakteru. Aby podkreślić wyjątkowy charakter wydarzenia, zadbaliśmy również o dekoracje kwiatowe i przygotowanie specjalnych dyplomów dla laureatów wyróżnionych podczas trwania gali. Całe wydarzenie zakończyło się dużym sukcesem, a my zdobyliśmy kolejne, cenne doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć.