Agencja reklamowa Hands została współtwórcą spotu wizerunkowego firmy LUG. Kampania reklamowa z założenia miała być prezentacją strategii przedsiębiorstwa. Nie wykorzystaliśmy jednak wykresów i diagramów, ale opowiedzieliśmy inspirującą historię, która w równie wymowny sposób przedstawia najistotniejsze kwestie strategiczne firmy.

Czym zajmuje się firma LUG? To czołowy producent profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie.

Produkcja filmowa w symboliczny sposób pokazuje dziecięcy upór i pasję do działania oraz tworzenia, a także współpracę ponad granicami i aspekty międzynarodowe. Każde z dzieci, które występuje w spocie posiada określone umiejętności – jednak dopiero kiedy połączy się je ze sobą, tworzą siłę, która jest w stanie budować. W naszym przypadku był to domek na drzewie – marzenie każdego dziecka! Bohaterowie filmu, którego współautorem jest agencja kreatywna Hands, pomimo tego, że dorośli, nie zatracili w sobie dziecięcej energii i „błysku”. Doświadczenia z dzieciństwa pozwoliły im na lepsze odnalezienie się w dorosłym życiu i odniesienie sukcesu na dużą skalę. Bardzo często zdarza się, że różnego rodzaju pasje, które towarzyszą nam w najmłodszych latach mogą być podłożem do późniejszej kariery.

Agencja brandingowa Hands postanowiła zestawić ze sobą również dwa charakterystyczne motywy – pasji i światła, ponieważ to właśnie one towarzyszą nam przez całe życie – podobnie, jak wspomnienia i dziecięce inspiracje.

Efektem współpracy jest spot, który pozostawiamy Waszej ocenie – mamy nadzieje, że spodoba się Wam równie mocno, jak nam i dostarczy Wam równie wielu inspiracji na przyszłość!