Nadszedł czas na zmiany – dziś prezentujemy nasz nowy wizerunek. Sporo napracowaliśmy się „własnymi Handsami”. Zobaczcie, jak instalowaliśmy zmiany!

Zaczęliśmy od pracy koncepcyjnej, w trakcie której zdefiniowaliśmy główne zadania naszych trzech działów. Brands to budowanie wyróżniającego wizerunku marek, Retail to efektywne wsparcie sprzedaży i budowa sieci sprzedaży, natomiast Events to fachowość w przygotowaniu wydarzeń oraz zapewnienie im odpowiedniej oprawy. Tym, co łączy pracę wszystkich działów, jest dbałość o najmniejszy szczegół. Dlatego powstały tysiące szkiców, które w pełni oddają charakter naszej codziennej pracy.

W naszym dziale kreacji powstały trzy imponujące, ręcznie wykonane instalacje, do których budowy wykorzystaliśmy szereg detali. To one były podstawą sesji fotograficznej, po której zaczął wyłaniać się nowy wizerunek firmy. Warto zobaczyć różne etapy instalowania zmian!

Jako agencja brandingowa zadbaliśmy o wszystkie elementy komunikacji z rynkiem, które na pewno poznacie w trakcie współpracy z nami.

Z przyjemnością będziemy uczestniczyć również w waszych zmianach. Zajrzyj na www.hands.pl