Nowoczesna strona internetowa jest ważnym elementem współczesnej strategii marketingowej firmy. Jest nie tylko wizytówką firmy. Uporządkowana struktura informacji, dobry design oraz responsywność pod kątem mobilności to obecnie warunki sine qua non jej skutecznej obecności w przestrzeni wirtualnej. Choćby z punktu widzenia gotowości do promocji w kampaniach internetowych (np. AdWords) i do optymalizacji.

Po szczegółowej analizie i intensywnej burzy mózgów w zespole Hands naszemu Klientowi, Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy, zaproponowaliśmy przebudowę firmowej witryny internetowej. Na podstawie pieczołowicie przygotowanych projektów graficznych i przemyślanych propozycji rozmieszczenia poszczególnych bloków tematycznych otrzymaliśmy akceptację Klienta i zabraliśmy się ostro do pracy.

W efekcie działań dzielnej i wytrwałej kreacji stronie www.piszcz.pl nadaliśmy nową dynamikę – zmieniliśmy architekturę witryny oraz odświeżyliśmy jej layout, w tym zmieniliśmy czcionkę tekstu i kolorystykę tła. Wprowadziliśmy także kilka nowych elementów graficznych. Na stronie głównej oraz na poszczególnych podstronach pojawiły się nowe, łatwe w nawigacji i intuicyjne boksy.

Mamy nadzieję, że ten dobrze przemyślany i spójnie  przeprowadzony „lifting” spełni swoją rolę, a potencjalni klienci kancelarii prawnych, również dzięki czytelności przygotowanej przez nas propozycji oraz jej atrakcyjnemu designowi, zainteresują się bogata ofertą Kancelarii Piszcz i Wspólnicy i skorzystają z jej usług.