Mieliśmy zaszczyt i przyjemność współorganizować uroczystą kolację roboczą Ministrów Spraw Zagranicznych w Teatrze Narodowym, na którą zaproszone zostały ważne osobistości świata polityki. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zapewnić odpowiednią atmosferę dla spotkania tak wysokiej rangi.

Takie wyzwania, jak współpraca przy istotnym wydarzeniu na szczeblu międzynarodowym, nie zdarzają się często i są wyrazem najwyższego zaufania dla naszego profesjonalizmu. Uroczysta kolacja Szczytu NATO w Teatrze Narodowym w Warszawie, na którą zaproszono Ministrów Spraw Zagranicznych, wymagała wyjątkowej oprawy, zdolności i odpowiedzialności.

Pracę zaczęliśmy od analizy przestrzeni do zagospodarowania, odpowiednich pomiarów oraz wizualizacji możliwych rozwiązań.

Odpowiadaliśmy za całą oprawę świetlną i aranżację przestrzeni w Teatrze Narodowym. Wyjątkowe iluminacje świetlne doskonale podkreślały piękne przestrzenie Teatru.

Dodatkowo zadbaliśmy o estetyczną ekspozycję wydarzenia, organizację koncertu i branding wizerunkowy eventu. Dzięki temu ekspozycja wizerunkowa była poważna, wyrazista i dodatkowo podkreślała wysoką rangę spotkania.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w tym projekcie. To dla nas duże wyróżnienie.