Taka sytuacja… Jest agencja marketingowa, do której przychodzi klient, co to nie lubi, gdy mu w marketingu wieje nudą. A to dlatego, że klient tego klienta na ziewanie nie chce tracić czasu. To między innymi z tego powodu współczesnemu odbiorcy komunikatów nie wystarcza już stare dobre, które było na początku, czyli słowo. Mało tego – również statyczny obraz to wciąż niekompletna oferta. Dopiero, gdy coś się rusza, wszystko rusza z kopyta.

Firma z branży energetycznej, Fortum Polska, którą już kilkakrotnie i w różnego typu zleceniach obsługiwała nasza agencja reklamowa – tam razem powierzyła nam zadanie przygotowania relacji-animacji z finału Hackathonu 2017 – maratonu projektowania informatycznego. Koncept dotyczył innowacyjnych projektów dla energetyki, a naszą rolą było przygotowanie prezentacji, która opowie o konkursie i towarzyszących mu okolicznościach lekko i „z przymrużeniem oka”.

W efekcie pracy, którą wykonała agencja reklamowa HANDS,  powstała porywająca animacja, którą ogląda się z uśmiechem na twarzy. Ile tu tego! Kolor, ruch, czytelna informacja, dowcipne grafiki, zabawne komentarze, lekkość i świeżość. Klient był zadowolony do tego stopnia, że wrzucił nasze wspólne dzieło na swój profil na facebook’u.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy tacy kreatywni. Chwalimy się, bo po raz kolejny sprawdziliśmy się w akcji. Nasza agencja nie boi się żadnych marketingowych wyzwań – czy to branding, czy to retail, czy to event. Zapraszamy do współpracy.