Jesteśmy agencją reklamową, która od 20 lat wspiera Klientów w działaniach marketingowych. Pracowaliśmy m.in. dla takich firm jak: OLX, SGB, AVIA, naturoBank, Danmis, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Eurocash, Kompania Piwowarska, Volkswagen, Intermarche, Bank Millenium czy TUI. Szukamy zarówno młodych talentów, jak i doświadczonych ekspertów!

Kto obecnie jest potrzebny w naszym zespole?

ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Poznań, ul. Kopanina 59 / Twoje domowe biuro
Wymiar pracy: B2B

Co możemy Ci zaoferować?

  • Prestiżowe projekty – pracujemy dla uznanych w Polsce i na świecie marek. Każdy chce je mieć w swoim osobistym portfolio!
  • Tryb Home office – dla wspólnego bezpieczeństwa i wygody znaczną część tygodnia pracujemy zdalnie!
  • Komfortowe biuro – mamy pięknie urządzone, przestrzenne biuro, gdzie każdy znajdzie dla siebie zaciszne miejsce! Latem możesz pracować i odpoczywać w naszym ogrodzie, a zimą przy kominku!
  • Work-life balance – szanujemy czas naszych pracowników, bo wiemy, że praca kreatywna wymaga świeżej głowy!
  • Nieformalną atmosferę – w naszym zespole panują przyjacielskie, zdrowe relacje. Organizujemy też spotkania integracyjne. Dodatkowo nie musisz pamiętać o dress codzie!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – poza miesięczną pensją możesz również liczyć na premie od zrealizowanych z sukcesem projektów!

Jaki jest nasz idealny kandydat?

  • Posiada doświadczenie w sprzedaży produktów marketingowych.
  • Umiejętnie przygotowuje i prowadzi negocjacje, prezentacje itp.
  • Ma doświadczenie w tworzeniu i planowaniu kampanii marketingowych.
  • Umiejętnie buduje i utrzymuje relacje z Klientami.
  • Potrafi pracować w zespole oraz nim zarządzać.
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Jest samodzielny, decyzyjny i zorientowany na rozwiązywanie problemów.
  • Cechuje się doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi oraz
    doświadczeniem w pracy nad wieloma projektami jednocześnie.
  • bardzo dobrze czuje się w e-marketingu (Google Ads, Social Media, SEO, e-commerce).
  • Jeździ samochodem i ma prawo jazdy kategorii B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Przygotowywanie i prowadzenie projektów z zakresu komunikacji reklamowej
    (content, video, ATL, BTL, digital, social).
  • Tworzenie ofert dla Klientów.
  • Negocjacje i budowanie relacji z Klientami.
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego
Chcesz nas wesprzeć swoimi umiejętnościami? Takiego pracodawcy szukałeś/aś?