Jesteśmy agencją reklamową, która od 20 lat wspiera Klientów w działaniach marketingowych. Pracowaliśmy m.in. dla takich firm jak: Eurocash, Kompania Piwowarska, Volkswagen, Intermarche, Bank Millenium czy TUI. Szukamy zarówno młodych talentów, jak i doświadczonych ekspertów!

Kto obecnie jest potrzebny w naszym zespole?

JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE

Miejsce pracy: Poznań, ul. Komornicka 27 / Twoje domowe biuro
Wymiar pracy: B2B

Co możemy Ci zaoferować?

  • Prestiżowe projekty – pracujemy dla uznanych w Polsce i na świecie marek. Każdy chce je mieć w swoim osobistym portfolio!
  • Tryb Home office – dla wspólnego bezpieczeństwa i wygody znaczną część
    tygodnia pracujemy zdalnie!
  • Komfortowe biuro – mamy pięknie urządzone, przestrzenne biuro, gdzie każdy znajdzie dla siebie zaciszne miejsce! Latem możesz pracować i odpoczywać w naszym ogrodzie, a zimą przy kominku!
  • Work-life balance – szanujemy czas naszych pracowników, bo wiemy, że praca kreatywna wymaga świeżej głowy!
  • Nieformalną atmosferę – w naszym zespole panują przyjacielskie, zdrowe relacje. Organizujemy też spotkania integracyjne. Dodatkowo nie musisz pamiętać o dress codzie!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – poza miesięczną pensją możesz również liczyć na premie od zrealizowanych z sukcesem projektów!

Jaki jest nasz idealny kandydat?

  • Cechuje się dobrą organizacją pracy.
  • Ma wysokie umiejętności komunikacyjne i lekkość pióra (wyraźna wymowa, poprawność stylistyczna, znajomość zasad interpunkcji oraz ortografii, “uśmiech w głosie”).
  • Wie co to odpowiedzialność, asertywność i pewność siebie w komunikacji z
    Klientami.
  • Umiejętnie przygotowuje atrakcyjne oferty i kalkulacje.
  • Jest zaangażowany w realizowane zadania.
  • Nieustannie towarzyszy mu pozytywna energia oraz motywacja do pracy.
  • Bardzo dobrze czuje się w e-marketingu (Google Ads, Social Media, SEO, e-commerce).
  • posiada doświadczenie w obsłudze Klientów, mile widziane będzie
    doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi.
  • Jeździ samochodem i ma prawo jazdy kategorii B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wsparcie w prowadzeniu projektów z zakresu komunikacji reklamowej
    (content, video, ATL, BTL, digital, social).
  • Tworzenie ofert i prezentacji dla Klientów.
  • Prowadzenie kanałów social media dla Klientów agencji.
Chcesz nas wesprzeć swoimi umiejętnościami? Takiego pracodawcy szukałeś/aś?