Jesteśmy agencją reklamową, która od 20 lat wspiera Klientów w działaniach marketingowych. Pracowaliśmy m.in. dla takich firm jak: Eurocash, Kompania Piwowarska, Volkswagen, Intermarche, Bank Millenium czy TUI. Szukamy zarówno młodych talentów, jak i doświadczonych ekspertów!

Kto obecnie jest potrzebny w naszym zespole?

STRATEG

Miejsce pracy: Poznań, ul. Komornicka 27 (Górczyn)
Wymiar pracy: pełen etat lub praca projektowa

Co możemy Ci zaoferować?

  • Prestiżowe projekty – pracujemy dla uznanych w Polsce i na świecie marek. Każdy chce je mieć w swoim osobistym portfolio!
  • Tryb Home office – dla wspólnego bezpieczeństwa i wygody znaczną część
    tygodnia pracujemy zdalnie!
  • Komfortowe biuro – mamy pięknie urządzone, przestrzenne biuro, gdzie każdy znajdzie dla siebie zaciszne miejsce! Latem możesz pracować i odpoczywać w naszym ogrodzie, a zimą przy kominku!
  • Work-life balance – szanujemy czas naszych pracowników, bo wiemy, że praca kreatywna wymaga świeżej głowy!
  • Nieformalną atmosferę – w naszym zespole panują przyjacielskie, zdrowe relacje. Organizujemy też spotkania integracyjne. Dodatkowo nie musisz pamiętać o dress codzie!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – poza miesięczną pensją możesz również liczyć na premie od zrealizowanych z sukcesem projektów!

Jaki jest nasz idealny kandydat?

  • Doświadczenie w tworzeniu skutecznych strategii komunikacji
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej lub w dziale marketingu
  • Bardzo dobra znajomość trendów rynkowych
  • Znajomość narzędzi badawczych
  • Zdolności analityczne
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i projektowe podejście do
  • wykonywanych zadań
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Terminowość
  • Znajomość języka angielskiego

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie strategii komunikacji dla Klientów Agencji
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji strategicznych
  • Analiza danych rynkowych oraz badań konsumenckich
  • Współpraca z Klientem, Działem Kreacji i Działem Obsługi Klienta Agencji
Chcesz nas wesprzeć swoimi umiejętnościami? Takiego pracodawcy szukałeś/aś?