Kreujmy brandy, które budzą zaufanie i pozytywne emocje.

Budujemy więzi, tworząc lojalnych Klientów. Nasze działania ułatwiają decyzje zakupowe dzięki wartościowym treściom. Co z nami zyskujesz? Wysoką świadomość marki, korzystny wizerunek i lepsze wyniki sprzedaży!

Strategie marketingowe

Opracowujemy strategie marki, komunikacji, rozwoju czy sprzedaży. Planujemy działania, które oddają wizję i wartości brandu. Czuwamy nad spójnością komunikacji. Analizujemy rezultaty strategii w oparciu o precyzyjne dane.

Zobacz więcej

Kampanie reklamowe

Realizujemy kampanie promocyjne skierowane do sektora B2B oraz B2C. Wykorzystujemy szeroki wachlarz narzędzi, aby zwiększyć skuteczność akcji reklamowej. Zawsze najistotniejszy jest dla nas cel przedsięwzięcia oraz potrzeby grupy docelowej.

Zobacz więcej

Zarządzanie komunikacją

Umiejętnie zarządzamy procesem dotarcia z komunikatem do Klienta. Wykorzystujemy zarówno kanały digital, jak i tradycyjne metody. Filmy promocyjne, social media czy copywriting nie mają przed nami tajemnic!

Zobacz więcej

Organizacja eventów

Stworzymy dla Ciebie zabudowę targową oraz zorganizujemy atrakcje specjalne. Opracujemy koncepcje ambientów, jubileuszów, pikników, integracji czy wyjazdów motywacyjnych. Zaplanujemy konferencję na najwyższym poziomie.

Odwiedź stronę events.hands.pl

Prezenty biznesowe

Stworzyliśmy dedykowany brand Magic Pack – pod którym tworzymy spersonalizowane paczki firmowe dla zespołów i partnerów biznesowych, które budują zaufanie i zapadają w pamięć. Wyznaczamy trendy, wspieramy rozwój i jakość relacji w Twojej firmie. Pomagamy stworzyć bezpośrednią komunikację, która wzmacnia i buduje więzi biznesowe.

Sprawdź www.magicpack.pl

Poznaj usługi marketingowe Hands

Chcesz rozwinąć swoją markę, a może szukasz sposobu na poprawienie relacji biznesowych? Jesteś we właściwym miejscu! W Hands kreujemy brandy, które budzą zaufanie odbiorców. Nasi specjaliści i specjalistki zajmują się poprawianiem wizerunku średnich i dużych marek. Poznaj nasze usługi marketingowe i zobacz, jak działamy.

Strategie marketingowe

Jeśli rozważasz branding marki, to musisz zacząć od opracowania właściwej strategii. Specjaliści z Hands nie tylko zaskakują swoimi kreatywnymi pomysłami, ale zajmują się też: audytem, poznaniem grupy docelowej firmy, stworzeniem lejków sprzedażowych i przygotowaniem nowego planu działania.

Postaw na strategie marketingowe, które przynoszą pewny efekt. W Hands zajmujemy się opracowywaniem strategii: marki, komunikacji, sprzedaży oraz rozwoju. Planując konkretne przedsięwzięcia, zawsze uwzględniamy wartości brandu klienta – w końcu spójność komunikacji to podstawa!

Kampanie reklamowe

W naszej pracy jesteśmy przede wszystkim nastawieni na cel. Tworząc kampanie reklamowe, bardzo łatwo śledzić efekty naszej pracy. Od lat zapewniamy naszym klientom efekt, który przewyższa oczekiwania. Realizujemy projekty skierowane do firm oraz klientów indywidualnych. Oprócz działań w internecie oferujemy również tradycyjne formy reklamy.

Nasze nieszablonowe pomysły i umiejętność tworzenia kampanii reklamowych w różnych kanałach komunikacji pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Zarządzanie komunikacją

Chcesz wzbudzić zainteresowanie swoim brandem i zaangażować odbiorców? Znamy na to sposoby i nie zawahamy się ich użyć!

Do budowania świadomości marki i lojalności wśród klientów niezbędne jest prawidłowe zarządzanie komunikacją. Odpowiednio stworzone treści (tekstowe oraz graficzne) są w stanie umocnić relację z odbiorcami. W Hands pomożemy Ci z prowadzeniem social mediów, tworzeniem filmów wideo, przygotowywaniem chwytliwych haseł na grafiki oraz z obsługą redakcyjną Twojej witryny.

Organizacja eventów

Wiemy, jak zrobić dobre wrażenie na Twoich obecnych, ale i potencjalnych pracownikach, klientach i partnerach biznesowych. Organizacja eventów to okazja do zadbania o świadomość marki. W Hands zajmujemy się przygotowywaniem konferencji, jubileuszów, integracji, pikników, targów oraz innych wydarzeń specjalnych. Zapewniamy oprawę wizualną oraz dodatkowe atrakcje.

Z nami możesz być gościem na swoim evencie!

Prezenty biznesowe

Zaskoczymy Cię kreatywnymi pomysłami w każdej sytuacji. Zamierzasz przygotować prezenty biznesowe na święta? Nasz dedykowany brand Magic Pack to przepis na udane paczki dla pracowników i partnerów biznesowych. Tworzymy prezenty, które zapamiętuje się na lata i które pomagają budować dobre relacje!

Marketing, który sprzedaje. Postaw na Hands
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług marketingowych? Wyślij nam brief lub zadzwoń. Zachęcamy także do sprawdzenia zakładki „Portfolio”, w której znajdziesz przykładowe realizacje specjalistów Hands.

Nie musisz decydować się na wszystkie wymienione usługi reklamowe – pomożemy Ci wybrać to, czego najbardziej potrzebuje Twoja marka.